UAB "Optimali idėja verslui"

verslo konsultacijos asmenims, verslui, žemės ūkiui, organizacijoms
 

Apie mus

 

  Esame šiuolaikinė konsultavimo įmonė. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl stengiamės atsižvelgti į individualius kiekvieno kliento poreikius. Mūsų teikiamos paslaugos apima visus su ES parama susijusius klausimus, finansinę-ekonominę įmonių analizę, taip pat siūlome paskolų brokerio paslaugas. Dirbame su visais klientais: ūkininkais, įmonėmis, - visais, turinčiais naujų idėjų ar norinčių toliau plėtoti esamą verslą. Mūsų profesionali specialistų komanda pasiūlys Jums geriausius sprendimus, paremtus gerąja praktika.
Mes dirbame Jums

Vida Petraitytė

Vida Petraitytė

Pozicija Direktorė

Apie Išsilavinimas: Klaipėdos Universitetas, matematikos bakalauras; Vilniaus Universitetas, ekonomikos magistras. Ilgametė darbo patirtis finansų institucijose fizinių asmenų ir verslo kreditavimo srityse (bankas Hermis, Bankas Snoras, SEB), ekonominės analizės patirtis gamybinėje įmonėje, kelerių metų patirtis ruošiant ir administruojant ES paramos projektus. Užsienio kalbos: pažengęs vartotojas - anglų k., rusų k., pradmenys bei tobulinami įgūdžiai šių kalbų: vokiečių k., prancūzų k. 2018 m. pradėta mokytis ispanų kalba.

Neda Dienienė

Neda Dienienė

Pozicija Administratorė - vadybininkė

Apie Baigiau verslo vadybos studijas Socialinių mokslų kolegijoje. Keletą metų gyvenau ir dirbau Vokietijoje, todėl labai patobulinau vokiečių kalbos žinias. Grįžusi iš emigracijos, nusprendžiau toliau siekti savo tikslų ir prisijungti prie verslo ir finansų konsultavimo komandos. Tai sritis, kuri mane visada žavėdavo, nes dirbant čia būtina domėtis įvairiomis sritimis ir nuolat tobulėti. Žinoma, ir toliau gilinu vokiečių kalbos žinias, domiuosi buhalterine apskaita, todėl ateityje planuoju tęsti studijas ir dar labiau gilintis į finansų sritį

Taip pat turime 2 verslo partnerius, turinčius įvairiapusę darbo patirtį: darbo finansų sektoriuje, pramonės įmonių valdyme bei  valstybinėse institucijose, administruojančiose ES paramos projektus.